MetLife'tan yeni reklam kampanyası

Sigortacı Gazetesi

Perşembe, 20 Haziran 2019
Yazı Boyutu
 • increase font size
 • Default font size
 • decrease font size
Sigortacı Gazetesi GÜNCEL GÜNCEL MetLife'tan yeni reklam kampanyası


MetLife'tan yeni reklam kampanyası

e-Posta Yazdır PDF

MetLife, bireysel emeklilik ile ilgili en doğru cevaplara ulaşma ve herkesin ihtiyaçlarına özel çözüm üretmeye ilişkin mesajlarını ön plana çıkartan yeni reklam kampanyasını başlattı.

 Türkiye'de faaliyetlerine başladığı dört yıl içerisinde Ferdi Kaza, Hayat ve Bireysel Emeklilik sektöründe önemli bir büyüme potansiyeli yakalayan MetLife, markasına yatırım yapmaya devam ediyor.4 Kasım tarihinde TV’de başlayan kampanya, dijital, outdoor ve birçok farklı iletişim kanalıyla destekleniyor.


Yeni reklam kampanyasını değerlendiren MetLife Genel Müdürü Deniz Yurtseven konuyla ilgili şunları söyledi: "Emeklilik günlerimizde ikinci bir gelir olarak hayatımızı oldukça kolaylaştıracak olan bireysel emeklilik sisteminde özellikle yüzde 25 devlet katkısı ile beraber katılımcı sayısı ve fon büyüklüğünde ciddi bir büyüme gerçekleşti. MetLife olarak bu ilginin devam etmesi, bireysel emekliliğe olan farkındalığın artması ve müşterilerimizin bu avantajdan daha fazla yararlanabilmesi için kampanyamızı hayata geçiriyoruz. Başlattığımız kurumsal imaja yönelik reklam kampanyamız çerçevesinde, hedef kitle ve paydaşlarımıza, Bireysel Emeklilik ile ilgili en doğru cevapların ve herkesin ihtiyaçlarına özel çözümlerin MetLife’ta olduğu mesajını aktarmaya çalışacağız. Yeni reklam çalışmamızın hem hedef kitlemizde MetLife’ın marka ve beğeni düzeyini artırma hem mevcut müşterilerimiz ile ilişkilerimizi güçlendirme hem de yeni müşteriler edinme yönünde oldukça verimli olacağına inanıyoruz." 

 

 

altbanneraralik

Assist Line

Sigortacı Önemli İnternet Adresleri

İstatistikler

Üyeler : 13786
İçerik : 5611
İçerik Tıklama Görünümü : 11388475

 • Giriş Yap
 • Kayıt ol
  Kayıt Alanı
  *
  *
  *
  *
  *
  Doldurulması Zorunlu Alan(*)
 • Haftalık Bülten Almak İstiyorum

  new2016